Центр дитячої стоматології

В нашій клініці, ми не просто лікуємо дітям зуби.

Ми пропонуємо комплексний догляд за здоров’ям зубів Вашої дитини та за умов регулярного дотримання правил догляду за ротовою порожниною, гарантуємо здоров’я зубів на все життя. В нашій клініці і батьки і діти почувають себе комфортно з перших хвилин перебування. У львівській клініці, для найменших пацієнтів ми створили окрему ігрову зону, оснащену приставками, зручними ігровими столиками та безліччю іграшок на будь-який смак. В нашій ігровій зоні цікаво навіть батькам!

z
1З нами у Вашої маленької дитини не буде карієсу та їй не потрібні будуть брекети. У вас не буде потреби турбуватись про безболісне лікування зубів, адже вони будуть здоровими.

2З нами діти з такими супутніми патологіями, як хвороба Дауна, ДЦП, олігофренія, аутизм та інші, отримують шанс на лікування зубів від яких відмовляються, як дитячі стоматологи так і анестезіологи, адже наш досвід, вміння, та знання дають можливість лікувати таких дітей під наркозом.

3З нами у Вашої дорослої дитини не буде шансів мати коронки, імпланти та протези, адже наша унікальна система турботи передбачає піклування як про маленьких, так і про дорослих дітей , які вважають себе здоровими та не жаліються.

Лікування під наркозом та складні діти

У випадках, коли потрібно лікувати велику кількість хворих зубів у маленької дитини (іноді це всі 20!) та/або неможливості досягти співпраці з більш дорослою дитиною, стоматологічна допомога може надаватися під загальним знеболенням (наркозом). Поведінка дитини в ранньому дошкільному віці, нерозуміння важливості стоматологічних маніпуляцій, часткова або повна відсутність контакту з лікарем, неможливість провести місцеве знеболення призводять до того, що батьки відмовляються від лікування зубів дитини. У таких випадках єдиним виходом є лікування під наркозом, що дозволяє виключити свідомість дитини та мінімізувати неприємні відчуття, щоб вилікувати велику кількість хворих зубів та ще й за один візит.

Ми застосовуємо лікування під наркозом у таких категорій дітей:
– у дітей віком до 3-х років з множинним та ускладненим карієсом (коли карісом уражені багато, часом навіть усі 20 зубів);
– у гіперактивних дітей дошкільного віку, з якими неможливо домовитись, або у більш старших дітей, які панічно бояться стоматологів;
– у дітей з епілепсією;
– у дітей з аутизмом;
– у дітей із неможливістю носового дихання (наприклад, наявність аденоїдів), що унеможливлює звичайне стоматологічне лікування;
– у дітей із алергічною реакцією на місцеві анестетики, анафілактичним шоком чи набряком Квінке в минулому;
– при захворюваннях ЦНС, що протікають з пониженням інтелекту і не дозволяють досягнути контакту з маленьким паці- єнтом (хвороба Дауна, олігофренія, ДЦП, гідроцефалія)

Дізнатися більше про лікування складних дітей

Замовлення книги

Ярослава Заблоцького

«Дитячі зуби — Дорослі відповіді»
Замовити

Контакти Центру дитячої стоматології: +38 (067) 520-9-911, lviv.kinder@gmail.com

Перейти на сторінку дитячої клініки —>