Центр турботи про зуби

Центр турботи про ясна та зуби

Для Вас та Вашої дитини

Не клініка, а офіс

Не пацієнти, а клієнти

Лише одна послуга

Лише одна ціна

Dental care office - центр турботи про ясна та зуби у Києві

Спортивна пл. 1а, ТРЦ Гуллівер

Єдині в Україні, вміння та кваліфікацію яких підтверждено публічно UAP

З 30 кандидатів ми відібрали тільки 9, які зараз працюють в наших клініках.

Знайомтесь!

Преміум послуга доступна кожному

Перший візит

 • крок 1

  Скринінг Слово "скринінг" означає перевірка. Так як ми працюємо за університетськими стандартами, кожному клієнту (пацієнту) під час візиту професійної гігієни один раз на півроку ми проводимо поглиблений скринінг ясен, щоб мати можливість, як нам, так і самим клієнтам, порівнювати ці результати в динаміці. Такий скрініг триває біля 10 хвилин і входить у вартість нашої послуги.
  ~10$ 275грн
  10хв
 • крок 2

  Панорамний знімок Панорамний знімок - це така собі "дорожня карта", де лікар бачить, що "там за поворотом" - де пломби, коронки, імпланти чи просто карієс (дірка в зубі), про який сама людина навіть не здогадується. Саме оцінка лікарем клінічної ситуації на рентгенограмі дозволяє впевнено та без болю провести саму процедуру професійної гігієни. Рентген-діагностика проводиться перед першим візитом.
  ~40$ 1000грн
  15хв
 • крок 3

  Професійна гігієна 100% уваги для однієї послуги! Для наших клієнтів ми використовуємо тільки найкращі світові топ бренди - КаВо, Hu-Fridy, Мelag, ЕMS, Sirona, Miłe, Seratoga. Професійна гігієна - це послуга для здорових людей і її треба робити кожних півроку. Якщо перший раз процедура триватиме біля 1,5 години і коштуватиме дорожче, то при регулярних візитах, до 1 години і коштуватиме дешевше.
  ~100$ 2750грн
  90хв
 • крок 4

  Коментар Ви будете інформовані про все, що лікар побачить на вашій панорамній ренгенограмі та у ротовій порожнині. Якщо буде потреба, то лікар скерує вас до вашого стоматолога, наголошуючи лише на невідкладних втручаннях, які мають позбавити вас можливого болю чи дороговартісного лікування у майбутньому. Ми проінформуємо чи не "заважають" вам ваші "зуби мудрості", та чи немає у вас ознак "хвороби бізнесмена".
  free
  15хв
 • крок 5

  Як правильно чистити зуби Практично у кожного дорослого українця є карієс або пломби, а більше половини з них втрачають зуби через запалення ясен! З нашого досвіду ми бачимо, що більшість дорослих чистять зуби як 12-річні діти - зосереджуються лише на зубах, хоча дорослим людям треба ретельно чистити зуби та ясна. Ми оцінимо те, як ви чистите свої зуби і вкажемо на помилки.
  free
  10хв
 • Ми придбаємо для вас зубну щітку та йоршики для чищення міжзубного простору та навчимо вас, як ними користуватися! Проконсультуємо щодо вибору пасти. Ми розкажемо Вам як доглядати за зубами ваших близьких - чому, наприклад, вагітним необхідно приходити до гігієніста раз на три місяці, а курцям чи людям, які користуються брекетами, кожного місяця. І все це входить у вартість нашої послуги.

  Зубні йоршики у подарунок

2750 ~100$ грн

Ціна за 1 комплексний візит

Для Вашої дитини все починається з консультації.
Вартість та час професійної гігієни залежить від її віку.

Чисті зуби не хворіють

Регулярні візити двічі на рік

 • крок 6

  Повторна гігієна
  ~70$ 1925грн
  60хв
 • крок 7

  Повторна гігієна
  ~70$ 1925грн
  60хв
3850 ~140$ грн

Ціна за 2 комплексних візити

О чистка зубов или процедуре гигиены, как называют ее в клинике Заблоцкого.

Я регулярно делаю эту процедуру минимум раз в пол-года. Теперь мне есть с чем сравнивать.

То как делают ее в клинике у Ярослава Заблоцкого и других киевских клиниках .

Его клиника - это прежде всего сервис, очень внимательный и обволакивающий. Красивые украиноязычные администраторы искренни в своём внимании к клиенту, они знают мне кажется всех по имени.

Сам владелец общается практически со всеми, консультирует, а это очень подкупает. Ведь он доктор наук, профессионал своего дела с большой буквы.

Сервис - это основа успеха клиники.

Это я вам ответственно заявляю, как человек, работающий в индустрии сервиса очень много лет.

Ну и сама процедура.

Т.к. используется, как я понимаю очень качественное оборудование, очень технологичное - это реально безболезненно и в сопровождении симпатичных девушек - врачей, время проходит очень быстро и позитивно.

Мои рекомендации обязательно попробовать гигиену зубов в Клинике Заблоцкого, ну а дальше вам принимать решение - быть в дальнейшем с этой клиникой или нет.

Я свой выбор сделал.

Коли ідеш на стоматологічні процедури, годі очікувати приємних вражень. У Заблоцького все навпаки: атмосфера привітності, чистоти, сучасного дизайну і рафінованого професіоналізму штовхає на думку, що може це не стоматологічний кабінет, а місце для релаксу і зняття стресу. За цим стоїть життєва філософія - роби для інших краще, ніж хотів би для себе. Сюди хочеться повертатись, тому що тут розумієш-лікуватись - це приємно. З подякою, Марк Зархін, львівський ресторатор.

Мені складно професійно оцінити саму процедуру. Але можу одне сказати, що справді дуже шкодую що не знав про гігієну зубів настільки, наскільки багато дізнався від самого Ярослава Заблоцького та його співробітників, зокрема. І абсолютно щиро вважаю, що інформацію про гігієну зубів потрібно усіма можливими методами доносити до людей. А про клініку Заблоцького: це справді дуже круто і безпечно! Можу порадити всім і кожному...

Сервіс професійної гігієни, що його надає Клініка Заблоцького, є 100% сучасним і 100% професійним. Щиро раджу. Бо варто опікуватись здоров‘ям в рутинному режимі, тоді не буде потрібний режим (як кажуть лікарі) ургентний!

"Dental Сare Office навряд чи нагадує звичну українцям стоматологію. В першу чергу це класний сервіс. Сподобалось, як налаштовані процеси. Все від першого телефонного дзвінка адміністратора, до самої процедури відбувалось дуже продумано, позитивно та професійно. Бізнес модель, підходи до збору інформацію про пацієнта та техніка з якою працюють тут свідчить про найвищий вимоги, які Dental Care Office ставить перед собою для надання послуг."

Медіа про Dental Care Offices

центри турботи про ясна та зуби

Webform

Тип
Zablotsky Portrait

Я хочу зробити українців здоровими.

Запрошую у Dental Care Office!