ВСЕ ПІД НАРКОЗОМ

Все просто: наркоз, який ми пропонуємо – це не той наркоз, який був більше 10 років тому назад, як і телефон вже не такий, чи пломба вже не така, чи зубна імплантація вже не така, що була 10 чи більше років тому назад.

Звичайно, у багатьох лікарнях чи відділеннях нічого не змінилося, так як і багато хто ще користується старими телефонами чи аналоговим телебаченням.
Сучасний наркоз вирізняє три речі – препарати, апарати і люди!

Сучасні препарати дозволяють управляти такою анестезією і проводити наркоз виключно на час самого втручання, наприклад лікування зубів у маленьких дітей чи зубної імплантації у дорослих. Раніше таких препаратів не було і потрібно було багато часу для введення в наркоз і виведення з наркозу вже після самого втручання. Сучасні препарати мають короткий період напівроспаду, що дає можливість одразу після втручання (операції) відправляти пацієнтів додому. Саме з цієї причини 70% усіх хірургічних операцій у світі проводиться в режимі “одного дня” і не потребують госпіталізації в стаціонар.

Сучасні апарати для наркозу можна назвати “розумними” апаратами. “Розумний” апарат “дихає”, як людина – він “розуміє”, хто перед ним – дитина чи дорослий, підлаштовується під особливості організму кожної людини.
Інші апарати в постійному режимі показують найменші зміни в роботі організму, наприклад, зміни частоти пульсу чи рівня артеріального тиску. Кисневий концентратор кисню – сучасний апарат, який виробляє кисень (єдиний у світі медичний препарат, який використовується при всіх без виключення невідкладних станах) заміняє наявність кисневих балонів. Наявність кисню у сучасних клініках – це не побажання, а необхідність!

Усім цим, і апаратами, і медикаментами (у сучасній анестезіології немає одного “чудо” препарату, а є потреба у використанні декількох препаратів одночасно), управляють анестезіологи. Стоматолог, навіть найдосвідченіший, не взмозі швидко відреагувати на зміни в організмі людини навіть під час звичайної місцевої анестезії, якщо відсутній анестезіолог та апаратура.

При всьому цьому, є лише один недолік – усі сучасні препарати дорогі! Сучасні апарати – дуже дорогі! Утримувати в штаті анестезіолога і анестезиста (наявність двох спеціалістів обов’язкова) також дуже дорого, але це безпека та нові можливості для людей, які в силу обставин стали пацієнтами!
Не хвилюйтеся!

Зважаючи на Ваш стан здоров’я, вік, об’єм лікування та Ваші побажання, наш анестезіолог вибере для Вас найкращий спосіб анестезії – чи то буде загальний наркоз, чи то буде седація або, як це ще називають “медичний сон”, чи потенційоване знечулення. Можливо, він запропонує Вам чи Вашій дитині подихати спеціальним газом, щоб Ви швидко заснули і навіть не бачили приготування до операції.

10 років нашого досвіду у лікуванні як дітей, так і дорослих з використанням наркозу дозволять Вам більше не боятися стоматолога!