ЯКІСТЬ ЖИТТЯ ДЛЯ ВАШИХ ДІТЕЙ

За 15 років нашої роботи з маленькими пацієнтами я створив унікальну систему турботи про дітей від 0 до 21 року так, щоб вони виросли з красивими та здоровими зубами!

За цих 15 років я зрозумів, що турбота про дорослих і турбота про дітей дуже відрізняються. Я відчув, що коли я дійсно турбуюся про чужих дітей і хочу не просто вирішувати конкретну проблему, а гарантувати здорове майбутнє, я мушу докладати ще більше зусиль. Я вирішив відкривати спеціалізовані стоматологічні клініки виключно для лікування дітей і створити там справжню атмосферу як для дітей, так і для батьків.

У Львові я відкрив Центр Дитячої Стоматології, а у Києві на базі свого Центру Стоматологічної Імплантації я виділив суботу і неділю, коли клініка займається виключно дітьми. Для мене дуже важливо надавати дітям таку турботу, яка відповідає моїй філософії лікаря, батька та дідуся!

Я навіть написав книгу “Чому я ЗА дітей, які посміхаютья та Чому я ПРОТИ дітей, які плачуть” або “Дитячі зуби – дорослі відповіді”.

ПЕРЕД ТИМ ЯК ПРИЙТИ В КЛІНІКУ З ДИТИНОЮ ТАТОВІ ТА МАМІ ВАРТО ЗАВАНТАЖИТИ І ПРОЧИТАТИ ЦЮ КНИГУ В ЕЛЕКТРОННОМУ ФОРМАТІ — ЦЕ БЕЗКОШТОВНО

• коли Ви прийдете в клініку, то отримаєте оригінал
• це – дуже корисна книга для Вас
• якщо ж у Вас уже є маленькі чи дорослі внуки, то ця книга – найкращий подарунок для сина, доньки, зятя чи невістки

Дізнайтесь більше про консультацію чи про лікування дитячих зубів під наркозом чи про лікування дітей з особливими потребами